• domy kanadyjskie

  Domki kanadyjskie

  Ekologiczne, przyjazne dla środowiska materiały, bliskość natury, oszczędność i komfort użytkowania - właśnie te wszystkie zalety łączą domy kanadyjskie.

  Używamy najwyższej jakości budulca z zastosowaniem nowoczesnych technologii i uwzględnieniem wymaganych standardów.
  Z nami budowa domów kanadyjskich jeszcze nigdy nie była tak szybka i efektywna!

 • domki kanadyjskie

  Special Offer

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Proin sed odio et ante lipsum amet dorem en lobortis. Quisque eleifend, arcu a dictum varius.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Proin sed odio et ante adipiscing lobortis. Quisque eleifend, arcu a dictum varius, risus neque venenatis arcu

Aktualności

 • domki kanadyjskie
  Domki kanadyjskie Limba

  Solidność wykonania, nowoczesne aranżacje i egzotyka. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą ofertą.

   
 • budowa domów kanadyjskich
  Jak powstaje dom kanadyjski?

  Budowa domów kanadyjskich obejmuje kilka kluczowych etapów. Na podstawie dobrego projektu powstaje dom gotowy do zamieszkania

   
 • domy kanadyjskie
  Jak wybrać domy kanadyjskie?

  W zależności od zapotrzebowania mogą Państwo zdecydować się na domy do wykończenia lub pod klucz. Zapewniamy pomoc i doradztwo.

   

Budowa domu

Decydując się na zakup domu kanadyjskiego w firmie WoodHouse mają Państwo gwarancję zastosowania doskonałych materiałów, profesjonalnego projektu oraz kontroli zgodności prac z projektem.

Budowa domów kanadyjskich w firmie WoodHouse bazuje na prawidłowo przygotowanych elementach konstrukcyjnych oraz doświadczonych pracownikach. Drewno wykorzystane podczas budowy jest suszone komorowo i strugane aż czterostronnie. Nie jest więc to powszechna tarcica. Do łączenia belek używamy solidnych łączników stalowych. Każda belka posiada pieczęć potwierdzającą poziom jej odporności na czynniki termiczne i mechaniczne.

Domki kanadyjskie powstają dwuetapowo – pierwszy etap to tzw. prefabrykacja domu, drugi to już stricte montaż budynku. Prefabrykacja pozwala na uzyskanie niezwykłej precyzji konstrukcji. Gotowe domy pakujemy na samochody transportowe i przewozimy na miejsce wskazane przez klienta. Tam odbywa się właściwy montaż domku. Domy kanadyjskie uzyskują ostateczny wygląd w zależności od preferencji klienta i projektu.